www.cvonline.hu
Fuvarszervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1014582
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy nemzetközi szinten elismert, magas minőségű elektronikai eszközök disztribúciójával foglalkozó vállalat. Megbízásukból az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:
- Saját fuvareszközök optimális kihasználtságának biztosítása,
- Új partnerek felkutatása,
- Kamion pakolási tervek készítése,
- Káresemény vagy áruhiány esetén jegyzőkönyvek készítése, kártalanítási procedúra ügyintézése,
- Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Követelmények
- Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
- Hasonló munkakörben szerzett legalább két éves tapasztalat,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- Precizitás, rendszerben gondolkodás képessége,
- Gyors problémamegoldó készség.

- Változatos, kihívást jelentő feladatkör,
- Dinamikus, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Törökbálint