www.cvonline.hu

Fuvarszervező - számlázási ügyintéző

  • A hirdetés 1138 napja lejárt

Nemzetközi és belföldi közúti szállítmányozással foglalkozó cég keres

munkatársat.

Fuvarszervezői feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarszervezés (komplett és részrakományok kezelése)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • Az általa kezelt terület folyamatos fejlesztése
  • Bejövő, kimenő számlák kezelése
  • Számlázási adatbázis karbantartása
  • Együttműködés a könyveléssel
  • Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Szállítmányozói- fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti
  • Aktív nyelvtudás (angol/német/orosz), kommunikációs szintű német nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Rendszerszemlélet, pro-aktivitás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Határidők betartása

Előny:

  • További nyelv ismerete
  • Piacismeret és élő kapcsolatrendszer

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Lendületes csapat, barátságos légkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal 2014. február 14 – ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő