www.cvonline.hu

Fuvarszervező, Szállítmányozási üzletkötő Debrecen

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 582153

Magyar tulajdonban lévő, több mint 20 éves múlttal rendelkező nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó Megbízónk részére keresünk munkavállalót a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Új megbízók és alvállalkozók felkutatása
  • Ajánlatok készítése, megállapodások megkötése
  • Nemzetközi közúti szállítások megszervezése és nyomon követése
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Felmerülő problémák megoldása
Elvárások:
  • Minimum középfokú logisztikai végzettség
  • Közúti szállítmányozás területén szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű NÉMET nyelvtudás
  • Angol, francia, olasz, spanyol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office- Word, Ecxel)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, szakmai igényesség
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.