www.cvonline.hu

FUVARSZERVEZŐ / SPEDITŐR

  • A hirdetés 681 napja lejárt

2008 óta működő, dinamikusan fejlődő fuvarozással és raktár-logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk keres fuvarszervező / speditőr munkakörbe fiatalos, lendületes és munkájára igényes munkatársat teljes munkaidőben történő munkavégzésre.

Elvárások

  • Kiterjedt megbízói és alvállalkozói kapcsolatrendszer
  • Fuvarozási, szállítmányozási vagy logisztikai területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelv minimum középfokú ismerete szóban és írásban
  • Kiváló problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Terhelhetőség, tanulékonyság
  • Megbízható, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Ügyfélkör építése és forgalomnövelés
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok

  • Nemzetközi, belföldi fuvarok szervezése, nyomon követése
  • Kül- és belkereskedelmi ügyletek lebonyolítása
  • Rendelések, visszaigazolások kezelése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a belföldi és külföldi partnerekkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Felmerülő problémák és reklamációk kezelése
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok pontos ellátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete

Amit nyújtunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, de felelősségteljes munkakör
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy, Pest megye

Jelentkezés: e-mail-ben, önéletrajz és motivációs levél csatolásával, valamint bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol