www.cvonline.hu

Fuvarszervező, speditőr

  • A hirdetés 1010 napja lejárt

Fuvarszervező, Speditőr

Budapesti nemzetközi szállítmányozó cég keres

fuvarszervező, speditőr

munkatársat.

Elvárások:

  • fuvarszervező munkakörben minimum 2 éves tapasztalat
  • Magabiztos társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is.
  • Minimum középfokú végzettség
  • Partnerkapcsolatok ápolása,
  • Alvállalkozók foglalkoztatása,
  • Aktív alvállalkozói kör és kapcsolatok,
  • Rendszerben való gondolkodás,
  • Kiváló szervezőkészség,

Ami előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvismeret
  • Meglévő hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Fuvarsys fuvarszervező program ismerete
  • TimoCom fuvarbörze ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem  és egyéb juttatások,
  • szakmailag inspiráló, családias munkahely,
  • A sikeres munkát magas jövedelemmel és kiemelkedő prémiummal honoráljuk!

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: +30 70 778 9490

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol