www.cvonline.hu

Fuvarszervező / sales

  • A hirdetés 923 napja lejárt

A RALU Logisztika Kft.

Fuvarszervező/sales

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Nemzetközi fuvarfeladatokat teljesítő alvállalkozókkal való kapcsolattartás,a fuvarfeladatok nyomon követése, szervezése
  • Kapcsolattartás a cég külföldi irodáival
  • Napi fuvarozási igények és kapacitások hatékony összehangolása és irányítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolttartás, új partnerek felkutatása
  • Szállítások nyomonkövetése, teljes körű adminisztrációja

Elvárások:

  • Fuvarszervezésben, értékesítésben szerzett tapasztalat (1-2 év)
  • Kiváló angol nyelvismeret (szerb vagy horvát előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság, mobilitás
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Előnyök:

  • Vámismeretek
  • Német és/vagy francia nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szolgálati autó, telefon, azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Biatorbágy

fényképes, szakmai önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő