www.cvonline.hu
Fuvarszervező (Német nyelvtudással)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.28.
Hirdetés azonosító: 745367
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Magyar tulajdonban lévő nemzetközi fuvarozással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

Feladatok:

- nemzetközi fuvarszervezési feladatok ellátása
- potenciális ügyfelek, fuvarozók megkeresése
- ajánlatok és pályázati anyagok kidolgozása
- fuvarmegbízások költséghatékony teljesítése

Követelmények
- minimum középfokú végzettség
- nemzetközi fuvarszervezésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- német nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete
- határozott, eredményorrientált személyiség

Előnyök:
angol VAGY olasz nyelv középszintű ismerete