www.cvonline.hu

Fuvarszervező-Logisztikus

  • A hirdetés 745 napja lejárt

A Baki Agrocentrum Kft. egy Zala megyei székhelyű több, mint 20 éves múltra visszatekintő vetőmag, műtrágya, növényvédőszer és termény nagykereskedelemmel foglalkozó kereskedelmi vállalat

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • nemzetközi áru szállítások (kamion, vagon, hajó) szervezése és napi irányítása
  • szállítások határidőben történő költséghatékony teljesítése
  • nemzetközi es belföldi fuvarok szervezése
  • napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, raktárakkal, fuvarszervezőkkel
  • áruátvétel, árukiadás, készletgazdálkodás, raktárkezelés irányítása
  • szállításokhoz, raktárakhoz kapcsolódó minőség ellenőrzések szervezése
  • logisztikai és fuvarozási folyamatok továbbfejlesztése

Elvárások:

  • napi szintű ANGOL nyelv használat írásban és szóban
  • 3-5 eves logisztikai vagy fuvarszervezési tapasztalat
  • magas szintű szervező es kombinációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai kihívás nemzetközi ügyfelekkel,
  • Megbízható stabil financiális háttér, kiszámítható üzletpolitika

Munkavégzés helye: Bak, Zala megye

Helyek Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol