www.cvonline.hu

Fuvarszervező logisztikus

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Feladatok:

  • Bel- és külföldi fuvarok szervezése,
  • A szállítások legoptimálisabb, leggazdaságosabb megszervezése
  • Saját gépkocsik irányítása és elszámoltatása
  • Alvállalkozói fuvarok szervezése és elszámoltatása
  • A vevő által megrendelt és a rendelés szerint összecsomagolt áru kiszállításának megszervezése, gépkocsira rakatása illetve ennek ellenőrzése
  • Szállítólevelek készítése, szállítások nyomon követése, a kiszállítások adm
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, a raktárral és a termelő egységekkel

Elvárás:

  • jó szervezőkészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • pontos, megbízható munkavégzés csapatban és önállóan is
  • proaktivitás
  • önállóság

Előny:

  • min. középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő