www.cvonline.hu

Fuvarszervező-logisztikus

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Győri szállítmányozó cég munkatársat keres

fuvarszervező-logisztikus

pozícióba.

Feladata lesz:

  • Külföldi és belföldi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, aktív kommunikáció
  • Fuvarszervezés, spedíció
  • Árajánlatok kidolgozása, tendereken való részvétel
  • Fuvarokhoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárás:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német és vagy angol nyelv tudása írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs kapcsolatteremtő képesség, önálló vagy csapatban való precíz munkavégzés
  • Ugyanezen munkakörben /fuvarszervezés/ szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, Microsoft Office kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy műszakos munkavégzés

A jelentkezéseket bizalmasan kezeljük.

Érdeklődés: 30/9/694-162

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol