Fuvarszervező, logisztikai ügyintéző (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/3/17)

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk termelőcégnél szerzett tapasztalattal rendelkező fuvarszervezőt, logisztikai munkatársat.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a vevőszolgálattal a nemzetközi és belföldi fuvarok szervezésében, optimalizálásában, koordinálásában.
  • Együttműködés a raktárral a bejövő és kimenő fuvarokhoz kapcsolódóan.
  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása SAP-ban
  • Fuvarozási tevékenység fejlesztése, fuvarköltségek optimalizálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség - felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Microsoft office programok felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Pontosság, proaktivitás, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő