www.cvonline.hu

Fuvarszervező - Logisztikai asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1022048

Tápiószelén tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársat villamos energetika iparágban Fuvarszervező - Logisztikai asszisztens munkakörbe. A Prohuman 2004 Kft Magyaroszág piacvezető HR szolgáltatója. Az országban betöltött meghatározó szerepünket a piacismeretünknek, magasan képzett szakértői csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Munkatársainkkal egész évben arra törekszünk, hogy minél több álláskeresőnek találjunk munkalehetőséget.
Feladatok:

  • Beszerzőkkel, anyaggazdálkodókkal szoros kapcsolattartás
  • Import- és Uniós áruk beszállításának szervezése, megrendelése
  • Vámkezelési megbízások kiadása
  • Dokumentumok összeállítása a vámkezelésekhez
  • Kiszállítási dokumentumok elkészítése

Elvárások:
  • Logisztikai végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó szervező képesség
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Versenyképes juttatások
  • Cafeteria támogatás
  • Adott településekről ingyenes céges busz
  • Munkába járás támogatása MT szerint
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér

Előnyök:
  • Több éves szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Infomáció: 70 443 8663

Egyéb információk:
A Prohuman 2004 Kft Magyaroszág piacvezető HR szolgáltatója. Az országban betöltött meghatározó szerepünket a piacismeretünknek, magasan képzett szakértői csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Munkatársainkkal egész évben arra törekszünk, hogy minél több álláskeresőnek találjunk munkalehetőséget.