www.cvonline.hu

Fuvarszervező, irányító

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

Fuvarszervezőt, irányítót keresünk!

1201 Budapest Attila utca 62. szám alatt található székhelyünkre keresünk fuvarszervezőt /irányítót.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • Nemzetközi fuvarozásban résztvevő gépkocsik és gépkocsivezetők  irányítása, diszponálása
  • Egyéb a fuvarokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Fuvarszervező kollégák munkájának támogatása, koordinálása
  • Gépjárművezetők felvétele

Elvárások:

  • Fuvarozásban, illetve szállítmányozásban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Terhelhetőség, stressztűrés
  • Szervezési és kommunikációs készség,
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • angol v. francia v. német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, modern munkahelyi környezetet
  • Szakmai továbbképzés lehetőségét
  • Stabil infratruktúrális hátteret
  • Önálló döntéshozatal és munkavégzés lehetőségét

Fizetés:

  • Személyes megbeszélés tárgya

Szükséges tapasztalat:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen.

Az önéletrajzban kérjük a fizetésigényt is feltüntetni!

Munkavégzés helye 1201 Budapest Attila utca 62.
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest