www.cvonline.hu
Fuvarszervező INTS/18/2

FUVARSZERVEZŐ
INTS/18/2

Tapasztalt nemzetközi (közúti/tengeri) fuvarszervezőt keresünk tárgyalóképes angol és bármilyen más nyelvtudással (olasz, szerb-horvát, spanyol, portugál, orosz , görög, török, arab preferált)

Partnerünk az agrárszektorban piacvezető külkereskedelmi nagyvállalat, mely
Saját kamion- és hajóflottával rendelkezik,
saját árut szállít.

A világ minden részén (Európa, Dél-Amerika, Egyiptom, Oroszország, Kína a főbb partnerei) kereskedik.

Ha elkötelezett vagy szakmád iránt, kitartó, terhelhető, van 2 - 3 éves logisztikai (nemzetközi fuvarszervezés, export - import) tapasztalatod, jól beszélsz angolul és valamilyen más nyelven, tudsz vezetni és szeretnél nagyon sokat tanulni, fejlődni egy valóban profi csapatban akkor jelentkezz.

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarok teljes körű szervezési feladatainak ellátása
  • Útvonalak megtervezése
  • Napi fuvarfeladatok elvégzése, nyomon követése, nyilvántartás vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett területek képviselőivel és külső partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Időszaki jelentések a vezetőség felé

Elvárások:

  •  Érettségi
  •  AKTÍV tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •  És legalább egy nyelven tárgyalóképes nyelvtudás az alábbiak közül:  olasz / portugál / spanyol / szerb / horvát / orosz / görög / török / arab
  •  Pontosság, precizitás
  •  Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •  B kategóriás jogosítvány

A vállalat bővül, új csapatot épít így több pozícióban is keresi új munkatársait.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013