www.cvonline.hu

Fuvarszervező (INTS/11/9)

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk 'Fuvarszervező' munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • nemzetközi és belföldi szállítások lebonyolítása, nyomonkövetése
  • tengeri küldemények elő-és utófutásának megszervezése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és alvállalkozókkal
  • árajánlatok vizsgálata
  • szállítói számlák kezelése, ellenőrzése
  • kapcsolódó adminisztráció ellátása
Elvárások:
  • minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiemelkedő kommunikációs-és szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • logisztikai, szállítmányozási szakirányú végzettség
  • nemzetközi árufuvarozás területén szerzett gyakorlat
  • egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol