www.cvonline.hu

FUVARSZERVEZŐ GYAKORNOK

  • A hirdetés 426 napja lejárt

A TRANSALLIANCE cégcsoport magyarországi tevékenységének fejlesztéséhez pályakezdő gyakornok munkatársat keres fuvarszervezési területre budapesti munkavégzési hellyel.

A pályakezdő gyakornok, vagy még tanulmányi kötelezettségeit végző hallgató bekapcsolódhat a Rapidsped Zrt. nemzetközi fuvarszervezési tevékenységébe és lehetőséget kap első munkahelyének megszerzésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi fuvarok diszponálása,
  • Fuvarkapacitás adásvétele,
  • Alvállalkozók megbízása,
  • Szállítmányozási folyamatok irányítása a lerakásig,
  • Ajánlatkészítés ügyfeleink számára

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely a tanulmányok befejezése után egy bővülő vállalatnál,
  • Intenzív betanítás és továbbképzés,
  • Önálló munkavégzés kihívásokkal és sikerélményekkel,
  • Elegáns iroda és kellemes munkahelyi légkör,
  • Teljesítmény arányos fizetés

Elvárások:

  • Logisztikai/kereskedelmi szakirányú tanulmányok,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • További idegen nyelv ismerete előny,
  • Teherbíró csapatjátékos kiváló kommunikációs képességgel és szolgáltatásközpontú szemlélettel,
  • Jó földrajzi ismeretek,
  • Számítógép magabiztos használata

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várunk. A cégről további információt kaphatsz a Link megjelenítése vagy a Link megjelenítése honlapokon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol