www.cvonline.hu

Fuvarszervező/ Diszponens

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.05.
Hirdetés azonosító: 911006

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő, osztrák tulajdonú multinacionális partnerünk megbízásából keresünk győri munkavégzésre Fuvarszervezőt/Diszponenst .

Feladatok:

- Szállítmányok, teherfuvarok szervezése, ellenőrzése
- Ajánlatkészítés a partnerek részére
- Költséghatékony útvonaltervezés
- Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
- Kapcsolattartás a fuvarozókkal és az ügyfelekkel egyaránt
- Eredmények, kimutatások prezentálása a vezetőség felé
- Adminisztratív feladatok elvégzése a cég belső rendszerében

Elvárások:

- Minimum két év tapasztalat a szállítmányozás, logisztika területén
- Szakirányú végzettség
- Kiváló német és/vagy angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Ügyfél orientáltság, kiváló kommunikációs és szervezési készség
- Költségtudatos gondolkodás
- Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

- Kihívásokat jelentő, változatos munkakör, egy fiatalos, dinamikus csapatban
- Hosszútávú lehetőség
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatás, széleskörű cafeteria rendszer

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a