www.cvonline.hu

Fuvarszervező - diszpécser

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1056680

Osztrák érdekeltségű partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe (részben ausztriai, részben nagykanizsai munkavégzéssel):
Feladatok:

  • kapcsolattartás a sofőrökkel és a megbízókkal
  • folyamatos együttműködés az osztrák és a magyar kollégákkal
  • szállítmányozói rendelések felvétele, szállítások menetének felügyelete
  • árajánlatok egyeztetése, összeállítása
  • kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálasa
  • fuvarszervezéshez kapcsolódó háttéradmnisztráció biztosítása

Elvárások:
  • aktív, tárgyalási szintű német nyelvismeret
  • szállítmányozás területén szerzett releváns tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • dinamikus, határozott és proaktív személyiség

Juttatások:
  • munkavégzés német- és magyar nyelvterületen
  • céges autó, laptop és telefon
  • külföldi tartózkodás során a szállás biztosítása és térítése
  • hosszú távú munka- és karrierlehetőség, versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • angol nyelvismeret

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük a következő email- címre küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar- és német nyelven E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa