www.cvonline.hu

Fuvarszervező (Debrecen) (INTS/4/14)

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Debreceni multinacionális fémipari partnercégünk számára keresünk adminisztrációs munkatapasztalattal rendelkező fuvarszervezőt 1-3 hónapos határozott időre szóló munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • Fuvarozással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Fuvarokmányok elkészítése
  • EKÁER bejelentés elkészítése
  • Fuvarok megszervezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség – felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete, főként MS Excel
  • Pontosság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Határozott idejű