www.cvonline.hu

FUVARSZERVEZŐ / ALMÁSFÜZITŐ

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Disztribúciós gépjárművek feladatainak megszervezése Paragonos rendszer segítségével
  • Gépjárművezetők beosztása, irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség (érettségi)
  • Minimum 3 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló MS Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Logisztikai végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Szükséges kompetenciák

  • Proaktív, hozzáállás
  • Lendületesség, kitartás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit a Waberer's kínál

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, jó hangulatú légkör

Ami a pályázathoz szükséges

  • Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél.

Állás adatai

Állás azonosító: 2011
Pozíció megnevezés: FUVARSZERVEZŐ / ALMÁSFÜZITŐ
Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Szakterület: Fuvarozás / Szállítmányozás / Logisztika
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.12.31.
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő