www.cvonline.hu

FUVARSZERVEZÉSI VEZETŐ

  • A hirdetés 219 napja lejárt

BÉKÉS MEGYEI fuvarozási és szállítmányozási vállalkozás

FUVARSZERVEZÉSI VEZETŐT

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarszervezői csapat építése, vezetése,
  • Nemzetközi fuvarok diszponálása,
  • Napi szintű hideghívások lebonyolítása,
  • Fuvarkapacitás adásvétele,
  • Alvállalkozók megbízása, új alvállalkozók integrálása,
  • Szállítmányozási folyamatok irányítása a lerakásig,
  • Ajánlatkészítés ügyfeleink számára

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Intenzív betanítás és továbbképzés,
  • Önálló munkavégzés kihívásokkal és sikerélményekkel,
  • Elegáns iroda és kellemes munkahelyi légkör,
  • Versenyképes fizetés

Elvárások:

  • Fuvarszervezési tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • További idegen nyelv ismerete előny,
  • Teherbíró csapatjátékos kiváló kommunikációs képességgel és szolgáltatásközpontú szemlélettel,
  • Számítógép magabiztos használata

Jelentkezési határidő: 2016. augusztus 17. Önéletrajzokat a lenti e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő