www.cvonline.hu

FUVARSZERVEZÉSI ÜZLETKÖTŐ OLASZ NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

 FUVARSZERVEZÉSI ÜZLETKÖTŐ

OLASZ NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása;
  • A rendelkezésre álló fuvarkapacitás értékesítése;
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése, új megbízók akvirálása;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel;
  • Árajánlatok összeállítása, letárgyalása;
  • A kapacitások optimális kihasználása, az üres futások és várakozási idők minimalizálása;
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Magabiztos, tárgyalási szintű olasz nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Értékesítési tapasztalat;
  • További idegen nyelvek (elsősorban angol) tárgyalási szintű ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Dinamikus, önállóan dolgozni tudó higgadt személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • „Értékesítői véna”;
  • Csapatszellem;

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és olasz nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „olasz fuvarszervezési üzletkötő” jeligével az alábbi címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő