www.cvonline.hu

Fuvarszervezési üzletfejlesztő

  • A hirdetés 1406 napja lejárt

Nemzetközi, logisztikai szolgáltatást nyújtó ügyfelünk számára munkatársakat keresünk Budapestre:

Követelmények:

  • szakirányú végzettség
  • közúti fuvarszervezésben szerzett - minimum 3 éves - tapasztalat európai piacok vonatkozásában
  • az adott ország tekintetében szerzett gyakorlatnak megfelelő tárgyalóképes idegennyelv-tudás (angol, vagy német, vagy francia, vagy olasz, vagy spanyol, stb.)
  • kiváló kommunikációs készség, és jó konfliktuskezelési, valamint stressztűrő képesség
  • türelmes, nyitott személyiség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • kapcsolattartás megbízókkal, speditőrökkel, szállítmányozókkal
  • ügyfélkör bővítése, új partnerek felkutatása, üzletfejlesztés
  • szabad fuvarkapacitások optimális kihasználtságának biztosítása
  • országok közötti keresztértékesítés
  • kintlévőség- és reklamáció-kezelés
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!