www.cvonline.hu

Fuvarszervezési és pénzügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Nemzetközi szállítmányozó cég azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó okmányok, tachográf korongok kezelése
  • Postakönyv vezetése, postázás ügyintézése
  • Alvállalkozói számlák érkeztetése, ellenőrzése és iktatása
  • Riportok készítése
  • Egyéb adminisztráció
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Pontosság, átlagon felüli precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő gyakorlat az MS Office programok kezelésében
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban

Munkavégzés helye:

  • Jelenleg XVIII. kerület, januártól Vecsés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a fizetés igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő