Fuvarszervezési csoportvezető (FTL) (Referenciaszám: PJ4002)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.27.
Jelentkezési határidő: 2015.12.01.
Hirdetés azonosító: 986905
lejárt

Ügyfelünk Európa számos országában működtet szállítmányozással foglalkozó helyi irodákat. Budapesti irodájuk az egyik legnagyobb a cégcsoporton belül, ami további piacok felé nyit és bővíti tevékenységét. Lelkes, profi csapatuk erősítésére keresünk munkatársat határozatlan időre

Fuvarszervezési csoportvezető (FTL)

munkatársat

Feladatok:

  • fuvarszervező csapat (5 fő) irányítása, motiválása;
  • folyamatos kapcsolattartás megbízókkal, fuvarozókkal, vámkezelő spedíciókkal, átrakóhelyekkel, raktárral;
  • ügyfelek igényeinek megértése, kiszolgálása;
  • árajánlatok bekérése, optimális megoldások keresése;
  • közúti fuvarok szervezése;
  • üzletfejlesztési tevékenységben történő aktív részvétel.

Elvárások:

  • szállítmányozási területen szerzett legalább 5 éves releváns tapasztalat;
  • kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat mindenképp előny;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • határozott, céltudatos személyiség.

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás

Megbízónk folyamatos megrendelésekkel rendelkező, az állandó terjeszkedést szem előtt tartó közepes méretű vállalkozás. Versenyképes alapbért, teljesítménybónuszt és stabil hátteret biztosítanak leendő munkavállalójuknak!

Munkavégzés helye: Budapest, II.kerület

Kérem, hogy önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.