www.cvonline.hu

Fuvarozási reklamációkezelő

  • A hirdetés 863 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoporthoz tartozó Euro-Unió Trans Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A gépjárművezetők járatelszámolással kapcsolatos reklamációinak kezelése személyesen és telefonon;
  • A panaszok kivizsgálása a járatelszámolások ellenőrzésével, és a sofőrök tájékoztatása, annak adminisztrálása;
  • Dolgozói terhelések, büntetések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Előrakó gépjárművezetők bérszámítása;
  • Kilépő gépjárművezetők leszerelésével kapcsolatos ügyintézés;
  • Folyamatos kapcsolattartás a flottaoperátorokkal, elszámolókkal;
  • Kimutatások, statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Román nyelvtudás feltétlenül szükséges;
  • Kimagasló Excel tudás;
  • Panaszkezelésben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási elszámolásban szerzett tapasztalat.

Szükséges kompetenciák:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • Jó problémamegoldó és szervező készség;
  • Határozott fellépés;
  • Gyorsaság;
  • Rugalmasság.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román