www.cvonline.hu

Fuvarozási koordinátor

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Az ACE Logistics Kft. dinamikus növekedésének eredményeképpen

munkatársat keres.

Az ACE Logistics az Alders Transport & Logistics Belgium részeként egy szívvel – lélekkel működő vállalkozás, ahol a fejlődés kulcsszavai: motiváltság, pozitív hozzállás és az alkalmazottak tisztelete.

Cégünkről bövebb információ a Link megjelenítése internetes oldalon található.

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás az anyavállalattal, ügyfelekkel, gépkocsivezetőkkel
  • gépkocsivezetők munkájának irányítása
  • szállítási megrendelések ütemezése, folyamatos nyomonkövetése, szükség esetén beavatkozás
  • fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • megbizások adminisztrációja
  • statisztikák és elemzések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy szakirányú képesítés
  • legalább 3 év gépjárművezetők koordinálásában szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás (napi szintű szóbeli kommunikációhoz szükséges)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office),
  • jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, ügyfél-orientáltság,
  • nagyfokú terhelhetőség és rugalmasság

Előny:

  • tárgyalóképes holland/flamand nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér, tökeerös cég, hosszú távú együttmüködés
  • szakmai megbecsülés, lehetőség az önálló és proaktív munkavégzésre
  • versenyképes juttatási csomag
  • családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő