www.cvonline.hu

Fuvarkövető

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Nemzetközi logisztikai szolgáltató vállalat györi kirendeltsége

fuvarkövetőt

keres teljes munkaidöben.

Feladatok:

  • Fuvarfeladatok lebonyolításának ellenörzése, nyomkövetés
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal
  • Nemzetközi fuvarszervezés

Munkakörbetöltés feltételei:

  • Német nyelvtudás szóban és írásban, másik nyelv ismerete elönyt jelent
  • Több müszakos munkarend, havonta éjszakás müszak vállalása

Amit nyújtunk:

  • Fejlödés, elörelépési lehetöség
  • Folyamatos képzések,
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel, -Nyelvtanulási lehetöség.

Pályakezdök jelentkezését is várjuk!

Pályázatát /fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése/ az alábbi email címre várjuk!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő