www.cvonline.hu

Fűtésszerelő/ Segédszerelő Hozzáadva: 2016.06.28.

Németországi partnercégünk számára keresünk egy németül/angolul jól beszélő fűtésszerelőt és egy segédszerelőt az alábbi pozícióra: Ingyenes szállás biztosításával és hosszú távú munkaszerződéssel.
Feladatok:
  • Általános fűtésszerelői munkák ellátása párban

Elvárások:
  • Német társalgási szintű nyelvtudás (csak a fűtésszerelőnek)
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Saját autó
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Nettó 1800-2000 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkakezdés: 2016 május
  • Munkavégzés helye: Németország, Schankweiler

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.