Fűtés szerelő Németországba (INTS/3/14) (Heilbronn vagy Quedlinburg)

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Németország jól ismert, nagy múlttal rendelkező lakossági és ipari fűtő rendszerek, berendezéssel szerelésével, installálásával foglalkozó partnercégünk 2 telephelye számára keresünk tapasztalt, németül beszélő magyar szerelőket főleg lakossági fűtőrendszerek beszerelése és javítása céljából.

Feladatok:

  • Lakossági fűtő rendszerek terv szerinti kivitelezése, beépítése, üzembe helyezése
  • Csapatban történő munkavégzés
  • Karbantartási, javítási munkálatok elvégzése
  • Felelősségvállalás a céges gépjármű épségéért, megfelelő használatáért

Elvárások:

  • Szakmabeli végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Legalább 1 éves a szakmában eltöltött, fűtő rendszerek szerelése terén tapasztalat
  • Erős alap vagy középszintű német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, rendelkezésre állás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag: bruttó 9,20-11,5 Euro/óra; 173 óra/hó
  • Karácsonyi bónusz
  • Szakmához kötődő továbbképzések, tréningek
  • Hosszú távra szóló munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony német munkáltatónál
  • Teljes körű segítségnyújtás hivatalos ügyintézésben és szálláskeresésben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő