www.cvonline.hu

Futárelszámoltató

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Határozott, pontos, precíz, terhelhető személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Stressz- és monotonitástűrés
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás
  • Délutános műszakrend vállalása
  • Munkaidő: hétköznap 13:00-tól 21:30-ig.
Feladatok:
  • A budapesti futárok kiszállítási teljesítményének ellenőrzése
  • Futárelszámoltatáshoz kapcsolódó adatrögzítés a DPD rendszereiben
  • Az addicionális szolgáltatásokhoz tartozó dokumentáció nyomon követése
  • Nyilvántartások készítése, vezetése
  • Részvétel szabályok, eljárások kidolgozásában, működtetésében

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Versenyképes kompenzációs csomag: alapbér és teljesítmény alapú bónusz, cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, szakmai tréningek
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül.

További cég információkért, kérem, keresse fel honlapunkat: Link megjelenítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését 2016. július 29-ig juttassa el az alábbi e-mail címre!

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: Jelentkezés Futárelszámoltató pozícióra.