www.cvonline.hu

Futár

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 815939

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Futár

Feladatok:

  • Hivatalos ügyek intézése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport különböző társosztályaival
  • Irodában felmerülő ad-hoc jellegű munkák elvégzése
  • Adminisztrációs munkák ellátása
  • Általános futár teendők elintézése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Talpraesettség, önállóság és határozottság
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Hasonló területen szerzett 1-1,5 éves tapasztalat
  • Minimum 2 év autós és motoros vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió