www.cvonline.hu

Futár

  • Company_icon Sprinter Futárszolgálat Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Van "B" kategóriás jogsid, szeretsz vezetni és van Budapesti helyismereted? Szeretnél egy dinamikus, lendületes csapatban dolgozni, akkor gyere a Sprinter Futárszolgálat Kft-hez futárnak! Cégünk jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Futár

kollégákat keresünk!

Főbb feladatok:

  • csomag kiszállítási feladatok ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • minimum B kategóriás jogosítvány
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • udvarias, barátságos személyiség
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • minimum 1,5 tonnás kisteherautókon szerzett áruszállítási tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Stabil munkahelyi  háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset ( alapbér, minőségi pótlék, étkezési hozzájárulás, baleset és életbiztosítás, utazási hozzájárulás: BKK bérlet )
  • Dinamikus, lendületes  csapat
  • Korszerű munkaeszközök
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony

Belföldi árufuvarozói jogosultság, vonalkód-leolvasó eszközismeret előnyt jelent.

Jelentkezni:
A munkakör és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címen vagy postai úton lehet:

Sprinter Futárszolgálat Kft, HR osztály, 1097 Bp. Táblás u. 39.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Futár, Gépjárművezető, Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű