www.cvonline.hu
Futár, karbantartó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.03.
Jelentkezési határidő: 2014.02.08.
Hirdetés azonosító: 733425
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

A Bluebird International Zrt. fiatal, megbízható munkaerőt keres a következő pozícióba:

Feladatok

  • Kézbesítői, beszerzői feladatok:

    Számlák, szerződések, teljesítés igazolások partnerekhez történő kézbesítése Budapesten
    Postai ügyintézés
    Egyéb ügyintézések, amelyek személyes megjelenést igényelnek

  • Karbantartói feladatok:

    Irodai alapkarbantartás, bútorok összeszerelése, izzó csere, polcok, képek felfúrása

Elvárások

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Saját tulajdonú robogó, vagy motor
  • Jó megjelenés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Magas fokú tájékozódási készség, helyismeret
  • Gyors munkavégzés
  • Karbantartáshoz szükséges szerszámok használatában való jártasság (fúrógép, csavarbehajtó, egyéb szerszámok)

Előnyök

  • Azonnali kezdés
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Rugalmas részmunkaidős feladatvégzés
  • Akár tanulmányok mellett is végezhető munka
  • Hosszú távú munkalehetőség