www.cvonline.hu

Futár banki szolgáltatási területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 817283

Számos szakmai díjjal rendelkező partnerünk folyamatosan bővülő banki ügyfélköre kiszolgálásához keres értékesítői affinitással rendelkező munkatársat, az alábbi munkakör betöltésére:

 (Budapest/ Szolnok/Tatabánya/Veszprém)

Feladatok:

  • Ügyfelek felkeresése személyesen,
  • Megrendelt szerződések helyszínre juttatása,
  • Az ügyfelek kérdései esetén pontos információk nyújtása a megrendelt szolgáltatásokkal kapcsolatban,
  • A kiszállított szerződések megkötése,
  • Rendszeres referálás a szakmai vezetők felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PSZÁF vagy MNB pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Saját személygépjármű,
  • Nyitott, aktív, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kommunikációs és meggyőző készség
  • Pozitív, proaktív hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem: fix alapbér + jutalék,
  • Üzemanyag költségtérítés,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

Négy helyszínre keresünk munkatársat: Budapest/ Szolnok/Tatabánya/Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az abban foglalt elvárásoknak, magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése címre várjuk, tárgy mezőben a munkavégzés helyének megjelölésével (Budapest/ Szolnok/Tatabánya/Veszprém).