www.cvonline.hu

Füstölős - targoncás

  • A hirdetés 436 napja lejárt

A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A szolnoki és békéscsabai gyártótelephelyekkel rendelkező Vállalathoz várjuk azonnali munkakezdéssel leendő munkatársunkat Békéscsabára a következő munkakörbe:

A munkakör célja:

  • A húsipar tevékenységi körébe tartozó olyan részműveletek elvégzése, melyek az egész technológia önálló részét képezik.

A munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • Targonca kezelése, termékek fizikai mozgatása.
  • Termékek szakszerű elhelyezése a raktárban.
  • A klímából kikerülő áru füstölése.
  • Sorosság és nyomonkövethetőség betartása.
  • A felettes vezető által meghatározott feladatok pontos elvégzése a technológiai és mennyiségi követelmények betartása mellett.

A munkakör ellátásához szükséges képzettség, készségek:

  • 8 általános
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes, higiénikus munkavégzés

Munkavégzés helye:

  •       Békéscsaba

A jelentkezés módja:

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük, juttassa el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az Ön által elvárt bruttó fizetési igény megjelölésével 2016. január 31-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő