www.cvonline.hu

Munkatársat keresünk
Furnace Expert (Kemenceépítő szakmérnök)
munkakör betöltésére GRP-BCI Köfém
gyáregységünkbe

FŐBB FELADATOK:

  • Alumínium ipari kemencék (Olvasztó- Öntő- Hőkezelő)  és technológiai berendezések műszaki felügyelete,
  • Berendezések üzemének biztosítása, a fenntartási munkáktól a nagyjavításokon keresztül a fejlesztési tevékenységig,
  • Tűzálló és szigetelő anyagok ismerete, azok alkalmazása a karbantartási gyakorlatban (anyagkiválasztás, bedolgozási technológia),
  • Tüzeléstechnikai karbantartás és fejlesztések folyamatos koordinálása és a kapcsolódó projektek lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás az üzemeltetőkkel, központi szervezetekkel és szerződéses partnerekkel, vállalkozásokkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki ismeretek (kohó v. gépészmérnök),
  • Ipari kemencék üzemeltetési és karbantartási ismeretek,
  • Tüzeléstechnikai ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvismeret.

ELŐNYÖK:

  • Tüzeléstechnikai, automatizálási ismeretek,
  • Szilikátipari és technológiai ismeretek,
  • Hőtani alapismeretek,
  • Metallurgiai ismeretek,
  • 3- 5 év multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat.

A munkavégzés helye Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Arconic HR Felhő