Fűrészgépkezelő munkatárs - Budapest (Referenciaszám: HK-1588)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1062188

Feladatok:

- A raktárban lévő emelő- és vágóeszközük rendeltetésszerű használata

- Az emelőgépek gépnaplóinak naprakész vezetése

- A raktári betárolás és az árukiadás anyagmozgatási feladataiban közreműködés kézi erővel és emelőgéppel

A munkáltató ajánlata:

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes bérezés (alapbér, műszakpótlék, teljesítménybér)

Elvárások:

- Nehézgépkezelő vagy targoncás jogosítvány

Munkaidő:

- 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Budapest. 15. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Fűrészgépkezelő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó HK-1588-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -