Fűrészgép kezelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1622)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.20.
Hirdetés azonosító: 1071000

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Fűrészgép kezelő

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1622)

Feladatok:

  • Raktári anyagok kezelése
  • Rúdanyagok darabolása
  • Fűrészgép kezelése
  • Anyagmozgatás a termelés támogatására
  • PMI teszt elvégzése a beérkező anyagokon
  • Leltár bonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú fémipari végzettség vagy tapasztalat fűrészgép kezelésében
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Nyitottság a szükséges tanfolyam elvégzéséhez
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Számítógépes ismeret
  • Műszaki rajzolvasási készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -