www.cvonline.hu

Fűrészes

  • A hirdetés 687 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Fűrészes

Munkavégzés helye: Veszprém megye - Ajka

Tevékenységi kör: Könnyűfém öntése és alumínium alkatrészek gyártása

Feladatok:

  • Nagyipari fűrésszel való munkavégzés
  • Anyagmozgatás
  • Gyártott termék végleges formájának ellenőrzése
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Jó állóképesség és fizikum
  • Állómunka és több műszak vállalása
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Cafetéria

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű