www.cvonline.hu
Funkcionális tesztelő (Referenciaszám: PJ3429)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 919242
lejárt

Budapesti székhelyű szoftverfejlesztő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Funkcionális tesztelő - QA

Magyar alapítású, dinamikusan fejlődő partnerünk a minőség és a legmodernebb technológiák használata mellett nagy hangsúlyt fektet a munkavégzés rugalmasságára, valamint a kiváló munkakörnyezet megteremtésére.

Feladatok:

- Részvétel egy High-scale E-Commerce rendszer kialakításában

- A tesztelés megtervezése párhuzamosan a fejlesztéssel

- Tesztforgatókönyvek készítése

- Üzleti és funkcionális követelmények tesztelése

- Automatizált felületi és terheléses teszt script-ek készítése

- Teszteredmények dokumentálása, nyomon követése

- Aktív részvétel a fejlesztői munkában

Elvárások:

- 2-3 év gyakorlat funkcionális tesztelés területen VAGY pályakezdő junior szoftverfejlesztő/tesztelő

- Analitikus gondolkodásmód

- Üzleti követelmények és funkcionális elvárások megértése, proaktív tesztelés

- Csapatmunka

- Minőségi munkavégzés feszes határidők mellett

- SQL, HTML alapszintű ismerete

- Folyékony angol nyelvtudás

- Legalább középfokú informatikai végzettség

- Előnyt jelent az ASP.NET és JIRA környezet ismerete, vagy motiváció az új ismeretek elsajátítására

Kérjük, részletes magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét csatolva küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003