www.cvonline.hu

Funkcionális tesztelő (QS-7125)

  • A hirdetés 195 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai szolgáltató, illetve tanácsadó vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak.

Cégünk funkcionális tesztelőt keres mobilApp tesztelésben szerzett tapasztalattal.

Feladatok:

  • Komplex funkcionális tesztelési feladatok önálló ellátása
  • Tesztesetek végrehajtatása, értékelés elvégzése a megfelelő teszt eszköz felhasználásával
  • Hibajegyek felvétele, újratesztelése
  • Tesztelés dokumentálása

Felelősségek:

  • A fenti feladatok a folyamatokban meghatározott módon való elvégzése
  • Jelentés a Teszt Managernek
  • A tesztelési folyamat és a felmerülő hibák dokumentálása a kiválasztott teszteszköz használatával

Kompetenciák, tapasztalatok:

  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Tesztelést támogató eszközök ismerete (HP Quality Center/ALM ismerete előny)
  • Banki rendszerekhez, folyamatokhoz kapcsolódó tesztelési feladatokban szerzett tapasztalat előny
  • SoupUI, Java VisualVM, Jconsole, HP Loadrunner, Putty, WinSCP, Selenium webdriver, Jenkins rendszerek ismerete előny

Amit mi ajánlunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő