www.cvonline.hu

FUNKCIÓFEJLESZTŐ (VEZÉRLÉSFEJLESZTŐ) MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 970099

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Adat- és jelfeldolgozó funkciók implementálása
  • Mérési eredmények elemzése és értékelése
  • Jármű- és pályamodellek készítése
  • Járműves mérések és tesztek támogatása, részvétel a méréseken
  • A meglévő rendszer vevő-specifikus konfigurációjának elkészítése

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (mechatronika, gépész vagy villamosmérnök)
  • MatLab programozói tapasztalat
  • Simulink ismeretek
  • C++ programozási nyelv alapszintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • C# ismeretek
  • Objektum-orientált programozásban szerzett tapasztalat
  • Jelfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő.
  • Nemzetközi projektek.
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások.
  • Agilis módszertanok.
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FUNKCIÓFEJLESZTŐ (VEZÉRLÉSFEJLESZTŐ) MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)