www.cvonline.hu

Funkciófejlesztő mérnök

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
51256-Funkciófejlesztő mérnökLink megjelenítése">

A jövő közlekedését MOST Te is befolyásolhatod!

A világ egyik legnagyobb autóelektronikai gyártója az autóipar egyik legizgalmasabb és legdinamikusabban fejlődő területén bővíti csapatát.

Jelenleg a vezetéstámogató rendszerek funkcióinak implementálására keresünk

kollégákat.

Feladatok:
  • Gépjárművek vezetését támogató radar és kamerarendszerekhez funkciók fejlesztése.
  • A modul- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása, dokumentálása a piaci és vevői igények alapján.
  • Algoritmusfejlesztés.
  • Rendszer architektúra és design elkészítése.
  • A megtervezett funkciók implementálása C/C++ -ban, valamint integrálása PC-n, illetve nagy teljesítményű, beágyazott rendszerű automotive vezérlőegységekbe.
  • Nemzetközi projektteamekkel való együttműködés.
Elvárások:
  • Felsőfokú, az elektronika, távközléstechnika, informatika/információtechnológia területén szerzett végzettség.
  • Jó német VAGY angol nyelvismeret.
  • Elméleti és gyakorlati jártasság a matematikai modellezés terén.
  • C/C++ szoftverfejlesztésben való jártasság, illetve C++ design patternek ismerete.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 51.526-os referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki