www.cvonline.hu

Funkciófejlesztő mérnök

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.10.03.

Functional safety területre

Pozíció leírása / Job description

• Safety-releváns fejlesztési projektekben felmerülő feladatok tervezése és koordinálása az ISO26262 és egyéb
szabványok követelményeinek megfelelően (Hazard and Risk Analysis, Functional and Technical Safety
Concept, validálás)
• Ajánlatkészítés támogatása functional safety komponensek vonatkozásában
• Safety-kritikus funkciók analizálása és kiértékelése a szabvány és a komponens-követelmények alapján
• A megrendelő és a projekt csapat segítése menedzsment feladatokkal (erőforrások becslése, értékelések, elmezések)
• A safety-eljárások alkalmazása és továbbfejlesztése

Elvárások / Requirements

• Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy informatikus felsőfokú
végzettséged van
• Van már tapasztalatod a releváns szabványok (IEC 61508, ISO 26262) és a kapcsolódó módszerek területén
pl. Risk Analysis, Functional and Technical Safety Concept
• tárgyalóképesen beszélsz angolul,
• jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -