www.cvonline.hu
Funkciófejlesztő (Matlab)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.26.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 1031876
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális autóipari partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Beágyazott mikrokontrolleres vezérlőegységek funkcióinak fejlesztése a karosszéria-elektronika területén

  • Funkcionális- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása,

  • Szoftverkomponensek tervezése és implementálása MATLAB/SIMULINK-ben, és illesztésük 32 bites multicore, mikrokontrolleres környezethez

  • A SW funkciók helyes működésének ellenőrzése
  • Elvárások

  • Felsőfokú, az elektronika, távközléstechnika, informatika/információtechnológia illetve a fizika területén szerzett végzettség

  • MATLAB / SIMULINK ismerete

  • Kreatív gondolkodásmód

  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre

  • Precizitás, csapatszellem, kezdeményező alkat, önálló munkavégzés

  • Előnyök

  • ANSI-C programozási nyelv ismerete

  • Beágyazott rendszer fejlesztésében szerzett gyakorlat

  • CAN, LIN protokollok, valamint ClearCase, Doors és Real-time OS rendszerek ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka

  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet

  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag

  • Széleskörű Cafeteria rendszer

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió