www.cvonline.hu
Funkciófejlesztő (Matlab)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1028144
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Multinacionális autóipari partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembereket a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Beágyazott mikrokontrolleres vezérlőegységek funkcióinak fejlesztése a karosszéria-elektronika területén
  • Funkcionális- és rendszerkövetelmények analizálása, specifikálása,
  • Szoftverkomponensek tervezése és implementálása MATLAB/SIMULINK-ben, és illesztésük 32 bites multicore, mikrokontrolleres környezethez
  • A SW funkciók helyes működésének ellenőrzése
  • Elvárások

  • Felsőfokú, az elektronika, távközléstechnika, informatika/információtechnológia illetve a fizika területén szerzett végzettség
  • MATLAB / SIMULINK ismerete
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre
  • Precizitás, csapatszellem, kezdeményező alkat, önálló munkavégzés
  • Előnyök

  • ANSI-C programozási nyelv ismerete
  • Beágyazott rendszer fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • CAN, LIN protokollok, ClearCase, Doors és Real-time OS rendszerek ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaik folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió