www.cvonline.hu
Fundamenta - Telefonos Értékesítő (Referenciaszám: PJ3460)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 913205
lejárt

Link megjelenítése" alt="Fundamenta" width="232" height="56" />

Fundamenta telefonos értékesítő

A Fundamenta-Lakáskassza 19 éve nyújtja megbízható pénzügyi megoldásait magánszemély ügyfelei részére, vonzó feltételek mellett, állami támogatással, minőségi tanácsadás révén. A Fundamenta-Lakáskassza a lakossági ügyfelek számát tekintve a legnagyobb magyarországi hitelintézetek egyike.

Többre vagy kíváncsi? Ismerd meg a Link megjelenítése világát!

Miért jó a Fundamentánál telefonos értékesítőként dolgozni? Íme:

Link megjelenítése

Csatlakozz hozzánk, ha

  • elhivatott vagy hozzásegíteni ügyfeleinket új otthonuk megteremtéséhez,
  • mindig is érdekelt a felelős és sokrétű értékesítési tevékenység,
  • fontos számodra, hogy tervezhető jövedelemmel rendelkezz!

Az alábbi feladatok várnak Rád nálunk:

  • kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból,
  • lakás előtakarékossági szerződés bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek,
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Mindezekért cserébe

  • büszke leszel a munkádra nap mint nap, amelynek célja otthonteremtést támogató megoldások bemutatása és értékesítése,
  • vonzó jövedelmet vihetsz haza - fix alapbér + teljesítmény-arányos jutalék + béren kívüli juttatások formájában,
  • piacvezető termékkel dolgozhatsz, kreatív csapatban és modern munkakörnyezetben,
  • 9:00-17:30 és heti egy alkalommal 11:30-20:00 közötti munkaidőben számítunk Rád,
  • profi szakemberektől tanulhatsz, kamatoztatva szakmai tudásodat.

Biztos, hogy nálunk a helyed, ha

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • értékesítés vagy hitelezés területén szereztél már tapasztalatot,
  • hosszú távon szeretnél értékesítési területen dolgozni
  • kiválóan fogalmazol szóban és írásban,
  • tehetséget érzel magadban, melyet nálunk szeretnél kamatoztatni,
  • szeretsz tanulni, nyitott vagy a szakmai újdonságokra,
  • HKKV vizsgával vagy felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel (de nem feltétel).

A kiválasztás során lehetőséget biztosítunk személyes bemutatkozásra, és szakmai feladatokkal is készülünk.

A 06 20 336 3803 -as telefonszámon, valamint kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Turán Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.