www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Functional Support Specialist
munkakör betöltésére

Elvárások:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi végzettség
  • Precizitás, jó kommunikációs, kezdeményező és problémamegoldó készség
  • Érdeklődés a könyvelés/beszerzés/pénzügyek iránt
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

Feladatok:

  • Rendszerhibák megoldása
  • Könyvelési folyamatok fejlesztése és támogatása
  • Tesztelések végzése, koordinálása
  • Folyamatkontroll és audit megfelelőség biztosítása
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Szoros kapcsolattartás a könyvelési területtel

Előny:

  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskezelési ismeret (SQL)
  • Oracle integrált, SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal