www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Functional Support Req-to-Pay
pozíció betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata
  • Felsőfokú pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Érdeklődés a beszerzés, könyvelés, pénzügyek iránt
  • Precizitás, jó kommunikációs, kezdeményező és problémamegoldó készség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • Requisition To Pay (Payables, Purchase Order, Inventory) területen folyamatok fejlesztése, standardizálása, rendszerhibák megoldása, általános támogatás biztosítása
  • Automatizálási törekvések elősegítése
  • Rendszer és folyamat tesztelések végzése, koordinálása
  • Havi zárások támogatása
  • Részvétel Oracle RtP implementálási vagy egyéb kapcsolódó projektekben
  • Folyamat kontroll és audit megfelelőség biztosítása
  • Szoros kapcsolattartás a könyvelési területtel

ELŐNY:

  • Adatbáziskezelési ismeretek (SQL)
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Oracle integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés helye: Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal